EETS Mýto

EETS MÝTO – platba mýta bez starostí

Šetrite čas a zjednodušte si život s EETS Mýtom. Vďaka Európskej službe elektronického výberu mýta môžete využívať jednu palubnú jednotku, ktorá vám sprístupní všetky spoplatnené cesty v krajinách Európskej únie.

EETS Mýto je štandardný systém pre elektronické zhromažďovanie mýtnych poplatkov v celej Európskej únii. Tento pokročilý systém vám umožňuje jednoduché a automatizované platenie mýtnych poplatkov bez zbytočnej byrokracie. S EETS Mýtom sa vyhnete radám na mýtnych bránach, zabudnete na papierové výkazy a získate úplnú kontrolu nad svojimi nákladmi. Palubná jednotka EETS je vhodná pre všetky vozidlá nad 3,5t.

Výhody mýtnej jednotky EETS:

  • Iba 1 palubná jednotka funkčná v tuzemsku aj v mnohých štátoch Európy
  • Na výmenu jednotky medzi vozidlami stačí online zmena
  • Jednoduchá aktivácia novej krajiny zaradenej do EETS
  • Žiadna kaucia na jednotku
  • Ovládací panel jednotky v lokálnom jazyku
  • Maximálne pokrytie mýtnych úsekov, tunelov, mostov aj parkovísk

Prehľad dostupných krajín v mýtnych jednotkách:

Krajiny: Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Francúzsko, Taliansko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Španielsko, Švédsko a Švajčiarsko.

Riešenie na platbu mýta v západnej a južnej Európe sa čoskoro otvorí aj na Slovensku, v Čechách a v Slovinku.

Združenie ČESMAD Slovakia spolupracuje so spoločnosťou SHELL a spoločnosťou Easytrip. Využite možnosť a nechajte si vypracovať ponuku na platobnú jednotku v systéme EETS, ktorá vám otvorí hranice do celej Európy. Na našej stránke sa nachádza banner EETS Mýto, kde máte možnosť výberu spomedzi našich dvoch silných partnerov. Vyplníte formulár a my vám následne zašleme ponuku na vaše EETS riešenie.

Kontakt:
obchod@cesmad.sk

Formulár

Posledná aktualizácia: 25. 09. 2023